top of page

Aukštaitija

Lietuva

Privatus namelis

Autentiška kaimo dvasia alsuojantis namelis Biržų rajone

Pasakų namelis

Description

Pasakų namelis įsikūręs sodyboje „Vienkiemio oazė“ Biržų rajone. Čia susijungia nepaprasta kaimo ramybė ir šiuolaikiškas jaukumas. Šioje sodyboje yra dar kelios poilsio vietos (namelis prie šermukšnio, autentiškas kluonas). Tarp namelių išlaikyti nemaži atstumai, tad čia išsaugotas jaukumo ir privatumo jausmas.
Šiame namelyje bendroje erdvėje įkomponuota virtuvės zona, nedidelis stalelis, 1 dvigulė lova, dušo ir wc patalpa, yra antresolė į kurią patenkama kopėtėlėmis, čia stovi dvigulis čiužinys, tad iš viso namelyje gali apsistoti iki 4 asmenų. Šilumos ir jaukumo vėsiais vakarais čia suteikia centre stovinti  krosnelė. Prie namelio įrengta erdvi terasa, kurioje galima ne tik pietauti ar ilsėtis, čia įkomponuota ir ofūro vonia, kuria galėsite mėgautis visais metų laikais. 
Autentiška trobelės išvaizda leis prisiminti ar naujai pajusti tikrą kaimišką atmosferą. Atvykę čia galėsite klaidžioti paslaptingais miško takeliais ar gaudyti laukuose žaidžiantį vėją , visaip kaip per  nerūpestingas atostogas pas senelius kaime..

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Let's communicate

We are waiting for your ideas, questions, shares

Working hours: Mon-Fri, 09.00-15.00

bottom of page