top of page

Dzūkija

Lietuva

Privatus namelis

Namelis miško apsuptyje Druskininkų kurorte

Miško namelis

Description

Miško namelis įkurtas Druskininkų kurorte. Harmonijoje tarp miesto civilizacijos ir gamtos pojūčio, įrengtas taip, kad būtų visi patogumai, bet būtum kuo arčiau gamtos.
Tai šeimos namelis jau turintis istoriją. Nors atrodo visiškai modernus ir naujas jis yra atstatytas senojo namelio vietoje, kuris priklausė šios šeimos seneliui. Sukurtas su pagarba istorijai ir gamtai. Išlaikyta senojo namelio stilistika, o statybai naudotos kuo natūralesnės medžiagos - betonas, medis, ekologiškos plokštės.
Namelis skirtas ramiam poilsiu, šeimai ar nedidelei žmonių grupelei. Čia yra 6 miegamos vietos, virtuvė ir jauki poilsio zona. Terasoje įrengtas dvivietis kubilas yra kepimo įranga. Čia atvykę pasijusite, kaip namie nes visą namelyje esančią įrangą galėsite naudoti, be jokių papildomų mokesčių, į kainą įskaičiuota net ir kubilas. Tad būdami čia galėsite atsipalaiduoti, mėgautis gamtos ramybe ir pasidžiaugti kurorto privalumais. Čia pat Dineikos sveikatingumo parkas, bei visas Druskininkų miestas.
Namelio savininkai siūlo namelyje apsistoti ir ilgiau. Kaina priklauso nuo viešnagės ilgio, minimalus apsistojimo laikas 2 nakvynės. Vasarą dvi nakvynės kainuoja 500 eur. , šaltuoju sezonu savaitgalio kaina 400 eur. , o jei sugalvotumėte apsistoti savaitei tai kainuotų 1150 eur. Nakvynės kaina nepriklauso nuo žmonių skaičiaus.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Let's communicate

We are waiting for your ideas, questions, shares

Working hours: Mon-Fri, 09.00-15.00

bottom of page