top of page

Aukštaitija

Lietuva

Privatus namelis

Ramus poilsis mažuose nameliuose stovyklavietėje ežero pakrantėje

Miško maudynės

Description

Jeigu norite pabėgti nuo miesto šurmulio, ši vieta Aukštaitijos nacionaliniame parke yra kaip tik Jums! Miško maudynių stovyklavietė prie Žeimenio ežero nuomoja namelius poroms, šeimoms, draugų kompanijoms. Stovyklavietės teritorijoje yra trys dviviečiai nameliai, masažinis kubilas, pirtis. Čia garantuojamas privatumas - aplink 1 km. spinduliu nėra jokių gyventojų.

SVARBU - nors stovyklavietėje yra keli nameliai, vienu metu čia ilsisi TIK VIENA kompaniją / pora / šeima.

9 kv. m. jaukiuose nameliuose yra patogios dvigulės lovos ir dideli panoraminiai langai su atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į ežerą.

Stovyklavietėje yra elektra, nameliai šildomi. Čia rasite visą reikiamą įrangą stovyklavimui: nameliuose yra patalynė, terasoje - indai ir įrankiai, šalia - laužavietė, šašlykinė. WC - lauke, o dušas - įrengtas pirtyje.

Savininkai organizuoja baidarių žygius, yra galimybė paplaukioti itin turistų pamėgtomis Žeimenos ar Kiaunos upėmis, nuvykti į Pakretuonės vandens malūną ir išsimaudyti po kriokliu, aplankyti Ginučių vandens malūną, Ladakalnį. Jeigu mėgstame žvejoti, nepamirškite pasiimti meškerės - ežeras žuvingas.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Let's communicate

We are waiting for your ideas, questions, shares

Working hours: Mon-Fri, 09.00-15.00

bottom of page