top of page

Aukštaitija

Lietuva

Mobilus namelis

Šiaurietiško dizaino mobilus namelis ant ratų

Getrest MINK

Description

MINK tai šiaurietiško dizaino namelis ant ratų pagamintas Islandijoje suteikia visas galimybes mėgautis patogiu ir komfortišku laiku gamtoje, kur tik panorėsite.
Išorėje mažas, bet viduje erdvus ir su dideliu panoraminiu stoglangiu, apvaliais langais iš abiejų pusių. Patogus karališko dydžio prabangus čiužinys užtikrina gerą nakties miegą ir yra puiki vieta šiltai ir jaukiai stebėti žvaigždes. Daiktų saugojimo vieta gali virsti maža lova vaikui. Prisiglauskite ir mėgaukitės laukine gamta.
MINK Camper užpakalinė dalis atsidaro, joje įmontuota patogiai įrengta, apšviesta ir erdvi maisto gaminimo zona. Virtuvės stalviršyje yra integruotas šaltkrepšis su apšvietimu . Taip pat čia rasite 12 V kištuką mažesniems įtaisams maitinti ir 220 V kištuką, kurį galėsite naudoti, kai MINK bus prijungtas prie išorinio elektros tinklo. MINK‘e taip pat yra intergruota saulės baterija, kuri leidžia įkrauti būtiniausius daiktus tausojant aplinką. Raskite idealią vietą sustojimui ir pasisemkite įkvėpimo maisto ruošai ant dujinės viryklės.
MINK yra specialiai sukurtas sportinis namelis ant ratų, suteikiantis daugiau linksmybių, galimybių ir laisvės. Dėl naujoviškos, konstrukcijos jis yra labai stabilus ir saugus vilkti. Nesvarbu, ar tai būtų žvyras, sniegas, smėlis ar asfaltuotas kelias, MINK seks jūsų automobilį, kad ir kur jūs jį tempsite, jis pritaikytas važiuoti net bekele!
Aerodinaminis, lengvas dizainas atveria daugybę galimybių naudoti ekologiškesnes transporto priemones, pavyzdžiui, elektromobilius. Tik 520 kg sveriantis MINK yra lengvai velkamas ir su mažesniais automobiliais.

Šiame namelyje ant ratų yra viskas, ko reikia prabangiam stovyklavimo potyriui. Nuo visiškai įrengtos virtuvės iki šiltos miegamosios erdvės, kurioje atsiveria gamtos vaizdai.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Let's communicate

We are waiting for your ideas, questions, shares

Working hours: Mon-Fri, 09.00-15.00

bottom of page