top of page

Dzūkija

Lietuva

Privatus namelis

Unikali poilsio vieta, esanti miško ir ežero apsuptyje

Aušrinės - Kęstučio namelis

Description

Aušrinės yra unikali poilsio vieta, esanti miško ir ežero apsuptyje. Jos keturi nameliai yra įkomponuoti atokiau vienas nuo kito, užtikrinant ramybę ir privatumą svečiams. Aušrinės tai autentiškas šalia esančio kaimelio ir ežero pavadinimas, tad šis gražus žvaigždės, deivės pavadinimas suteiktas ir poilsiavietei. Kiekvienas namelis turi savo vardą: Dovilės, Andriaus, Gintarės ir Kęstučio. Įkūrėjų vardas pavadinti nameliai atspindi atspindi savitą jų charakterį, vidų požiūrį į aplinką.
Namelyje rasite virtuvėlės zoną su visa įranga. Poilsio zoną su malkine krosnele ir išskirtinio dizaino vonią, kurioje galėsite atsipalaiduoti stebėdami gamtą.
Kęstučio namelis išsiskiria pačiu tamsiausiu koloritu. Šis namelis atokiai pasislėpęs tarp miško tad ir interjero norėjosi tamsesnio, paslaptingesnio. Jame dekorui panaudota žalsvi atspalviai. Bronzinės detalės, išraiškingi minkštų baldų gobelenai ir miesto tematikos paveikslų mozaika sukuria ypatingą atmosferą. Prie krosnelės čia įkomponuota nedidelė sofutė dviems, leis patogiai įsitaisyti ir stebėti nuostabų peizažą pro vitrininį langą.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Kuponą įsigyti čia

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Let's communicate

We are waiting for your ideas, questions, shares

Working hours: Mon-Fri, 09.00-15.00

bottom of page