top of page

Aukštaitija

Lietuva

Palapinė

Poilsis gamtoje Aukštaitijos nacionaliniame parke

Asalnų tipiai

Description

Asalnų stovyklavietė įsikūrusi ant to paties pavadinimo ežero kranto. Aplinkui miškas, pasivaikščiojimo takai, ežeras maudynėms. Čia atvykus jus pasitiks ošiančios pušys ir graži ežero pakrantė.
Ši vieta leis pajusti gamtos artumą bei paprasto bet neįprasto stovyklavimo džiaugsmą. Maisto gaminimas lauke, jaukūs vakarai prie laužo, maudynės ežere bei žygiai po apylinkes - tai dalykai dėl kurių čia verta atvykti.

Stovyklavietėje įrengti du tipiai bei du kupolai (kupolų aprašymą taip pat rasite jauku-ku). Du tipiai įrengti gana panašiai šiek tiek skiriasi jų vidaus įrengimas (matosi nuotraukose). Tipyje su gultais nakvoti telpa 4 asmenys, tipyje su grindimis telpa 4 asmenų grupė, bet yra galimybė pasispaudus sutalpinti ir iki 7 asmenų. Viskas priklauso nuo to, kaip miegosite – po vieną ar po du. Tokia nakvynė tikra egzotika, mat tipio viduje galėsite susikurti laužą, bei čia pat ant jo išsivirti arbatos.

Tipio konstrukcija sukurta taip, kad dūmai išeitų pro angą, esančią viršuje, bet išlaikytų temperatūrą viduje. Žinoma, šaltuoju metų laiku, pagrindinis šilumos šaltinis jame – laužavietė, tad ugniai užgesus, temperatūra kris. Siūlome apgalvoti, su kokia komanda pasiryžti šiam nuotykiui

Rezervacija

Dovanų kuponas

Kuponą įsigyti čia 

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Let's communicate

We are waiting for your ideas, questions, shares

Working hours: Mon-Fri, 09.00-15.00

bottom of page