top of page

Aukštaitija

Lietuva

Palapinė

Jaukus poilsis glamping tipo palapinėse Anykščių kurorte

Teka Teka glamping

Aprašymas

Glamping tipo stovyklavietė įsikūrusi pačiame Anykščių kurorte. Atvykę čia galėsite gėrėtis natūralios gamtos grožiu, klausytis paukščių, stebėti medžius ir tuo pačiu nenutolti nuo civilizacijos. Stovyklavietė įrengta šalia pėsčiųjų tako tad juo galėsite patogiai pasiekti visas mieste esančias lankomas vietas.
Pačioje stovyklavietės teritorijoje rasite 3 dvivietes palapines – „Anykštą“, „Šventąją“ ir „Virintą“. Kiekviena iš jų turi savo terasą su hamaku ir lauko baldais, o viduje dvigulę lovą, minkštus patalus, rankšluosčius. Čia vyrauja rami ir egzotiška nuotaika. Be trijų palapinių stovyklavietėje tai pat yra įrengta bendro naudojimo virtuvėlė ir 2 dušai, taip pat jauki laužavietės zona, kurioje galima gaminti maistą ant laužo. Įdomu tai, kad šioje erdvėje šeimininkai įrengė ir nedidelę kavinukę, tad kavos, arbatos ar ledų galite užsisakyti tiesiai iš jų rankų.
Palapinės yra 4 sezonų, vadinasi jose galima gyventi ir lietingu oru. Anksti pavasarį, rudenį ir net žiemą palapinėse pastatomos krosnelės, kūrenamos malkomis, išklojama speciali danga, kad nebūtų šalta kojoms, pastatomas elektrinis šildytuvas, suklojami vėsiam orui pritaikyti patalai.
Teka Teka stovyklavietė pasižymi jaukumu, švara ir įvairiomis idėjomis. Čia rūšiuojamos šiukšlės, apšvietimui naudojama saulės baterijomis įkraunami šviestuvai, o kava pateikiama valgomuose puodeliuose!

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page