top of page

↠ Profesionali namelio fotosesija - pagrindinių jūsų poilsio vietą pristatančių nuotraukų galerija: išorės ir vidaus erdvės, pora detalių ir aplinkos nuotraukų.

20 nuotr., tinkamų supažindinimui su paslaugomis jūsų svetainėje, nuomos platformoje ar pan.

↠ Įvaizdinė namelio fotosesija - ne tik pagrindinių, bet ir gyvenimiškų nuotraukų galerija: jaukaus ryto lovoje, laužo kūrimo, knygos skaitymo, supančios gamtos kadrai, kelios nuotraukos su žmogumi.

60 nuotr., tinkamų ne tik supažindinimui su poilsio vieta, bet ir komunikacijai soc. tinkluose.  

↠ Drono nuotraukos / trumpi video

Fotosesijos

Sėkmingo namelio komunikacijos pagrindas – profesionalios nuotraukos, parodančios ne tik vietos privalumus, bet kartu perteikiančios ir namelio idėją, vertybes, nuotaiką. Geros nuotraukos prisideda prie jūsų formuojamo profesionalios paslaugos įspūdžio, sužadina norą atvykti ir patirti.

 

Kiekvienam nameliui siekiu sukurti individualią, jo tikslinį klientą pritrauksiančią galeriją. Tad prieš kimbant į darbus, su savininkais aptariame svarbiausius aspektus – tai, ką nuotraukose atskleisti norisi labiausiai.

Jeigu norite profesionaliai ir patraukliai pristatyti savo namelį ir teikiamas paslaugas – susisiekite, aptarsime galimybes ir pateiksiu jums fotografavimo pasiūlymą.

Fotografė Greta Grinskienė | SESĖ SAULĖ

el. paštas: greta@jaukuku.lt

tel. nr.: +370 624 67721

@sese_saule

Jaukuku_sesesaule_3.jpg

Nuotraukų galerija

bottom of page