top of page

Kuponų taisyklės

ELEKTRONINIAI DOVANŲ KUPONAI:

  • Atsiunčiame per 1 d. d. į el. pašto dėžutę - 0.00 EUR

  • Galima atsispausdinti

  • Kuponai atsiunčiamas dviejų stilių įprastinio dizaino A4 ir originalaus dizaino A4, kurį atsispausdinus galima sulankstyti į mažą dovanėlę

.

FIZINIAI DOVANŲ KUPONAI:

  • Išsiunčiame per 1-2 1 d. d. į artimiausią pagal jūsų nurodytą adresą paštomatą - 5.00 EUR

  • Kuponai atsiunčiamas sulankstytas į mažą dovanėlę - galima iškart dovanoti

KUPONŲ GRĄŽINIMAS

Kuponą galima grąžinti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo jo įsigijimo dienos. Reikia pateikti laisvos formos prašymą dėl pinigų grąžinimo, el. paštu. jaukuku.studija@gmail.com, nurodyti grąžinimo priežastį, kupono numerį ir unikalų kodą. Pinigai yra grąžinami į mokėtojo sąskaitą. Pinigai grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas nuo prašymo pateikimo dienos. Gražinama yra sumokėta už kuponą suma (jei kuponas buvo siunčiamas paštu, siuntimo išlaidų suma nėra grąžinama).

KUPONŲ PAKEITIMAS

Įsigytą dovanų kuponą galima pakeisti į kitą kuponą visu jo galiojimo laikotarpiu kol jis nebuvo užregistruotas numatytoje paslaugos vykdymo vietoje. Norint pakeisti kuponą reikia el. paštu jaukuku.studija@gmail.com pateikti laisvos formos prašymą dėl kupono pakeitimo, jame nurodyti turimo kupono numerį ir unikalų kodą bei tiksliai nurodyti į kokį kitą kuponą norima jį pakeisti. Kuponą keičiant į pigesnį kuponą pinigų skirtumas nėra grąžinamas. Kuponą keičiant į brangesnį kuponą, sumokamas esantis tarp jų skirtumas. Per 1 - 2 darbo dienas atsiųsime naują  kuponą nurodytu el. pašto adresą. Naujo kupono galiojimas bus toks pat kaip ir prieš tai turėtojo kupono.

KUPONŲ GALIOJIMAS

Kuponai galioja 12mėn. nuo jų įsigijimo dienos, kuponų galiojimo laikas nepratęsiamas

KUPONŲ PASLAUGOS ĮGYVENDINIMO SĄLYGOS

Kuponų pardavėjas užtikina, jog su kuponu užsiregistravus pas nurodytą paslaugos tiekėją bus galima gauti kupone numatytą paslaugą (12mėn. laikotarpyje nuo kupono įsigijimo). Paslaugos tiekėjas ir kuponų platintojas nesuteikia kupono turėtojui pirmenybės, ar papildomų sąlygų paslaugos užsakymui. Kupono turėtojas registruodamas paslaugą pats turi įvertinti tos vietos užimtumą ir registruotis likus pakankamam laiku, kad paslauga jam būtų suteikta 12 mėn. bėgyje. Paslaugos teikėjai turi teisę valstybinėmis švenčių dienomis, pašyti papildomo mokėjimo už kuponais teikiamas paslaugas. Kupono turėtojas paslaugai po registracijos pas paslaugos tiekėją už paslaugos kokybę, jos vykdymą, rezervuotos datos keitimą ar atšaukimą atsakingas konkrečios paslaugos tiekėjas ir visi pakeitimai vykdomi pagal jo numatytas taisykles.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Jei dėl šioje taisyklėse pateiktos informacijos jums iškiltų klausimų, prašome kreiptis bet kuriuo jums patogiu būdu:

Telefonu: +370 68289800

El. paštu: jaukuku.studija@gmail.com

bottom of page