top of page

Aukštaitija

Lietuva

Privatus namelis

Autentiška kaimo dvasia alsuojantis namelis Biržų rajone

Namelis Prie upelio

Aprašymas

Namelis „Prie upelio“ įsikūręs sodyboje „Vienkiemio oazė“ Biržų rajone. Čia susijungia nepaprasta kaimo ramybė ir šiuolaikiškas jaukumas. Šioje sodyboje yra dar kelios poilsio vietos (namelis prie šermukšnio, pasakų namelis, autentiškas kluonas). Tarp namelių išlaikyti nemaži atstumai, tad čia išsaugotas jaukumo ir privatumo jausmas.
Šiame namelyje apsistoti telpa iki 6 asmenų. Originaliai šis namelis yra buvusi didžioji klėtis, o namelio rąstai išlikę nuo 1919 metų. Atnaujintame, bet autentiškumą išlaikiusiame namelyje įrengta bendroji erdvė, virtuvėlė, dušas ir wc, yra dvi miegamųjų zonos, viena iš jų loftinė. Šis namelis yra vienintelis Vienkiemio oazės sodyboje, kurio viduje yra pirtis. Didelėje terasoje, yra kubilas, visai šalia ir upelis, o kiek toliau (už 50 metrų) - tvenkinys. Pro namelio langus matosi besiganantys auginami danieliai.
Autentiška trobelės išvaizda leis prisiminti ar naujai pajusti tikrą kaimišką atmosferą. Atvykę čia galėsite klaidžioti paslaptingais miško takeliais ar gaudyti laukuose žaidžiantį vėją , visaip kaip per  nerūpestingas atostogas pas senelius kaime..

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page