top of page

Suvalkija

Lietuva

Privatus namelis

Rąstinis namelis šalia ornitologinio draustinio

Namelis prie Novaraisčio

Aprašymas

Novaraisčio aplinkoje esantis privatus ir nuošalus namelis, renovuota sena rąstinė sodyba, apsupta Kazlų Rūdos miškų, prie Novos upelio, kurio pradžia prasideda šalimais, Novaraisčio draustinyje. Novaraisčio ornitologiniame draustinyje gausu paukščių, ypač traukia gervių būriai rudenį. Sodyboje girdisi gervių klyksmas, galite tiesiog terasoje stebėti skrendančius gervių būrius, stebėti ir klausytis miško paukščių giesmių.
Sodybos aplinkoje susilieja pievoje žydinčių augalų ir miško kvapas. Šalia sodybos esančiose pievose, apsuptose miškų, galiu pasidžiaugti ir kartu su Jumis pasidalinti vaistinių žolynų gausa – galite patys prisirinkti mėgstamų žolynų ar pasimėgauti jau surinktų ir paruoštų žolynų arbata.
Namelyje rasite senovinį suvalkiečių pečių, kuriame pagamintas maistas ypač skanus ir jo paruošimas suteikia naujų patirčių. O vėsiais vakarais tiesiog smagu pasėdėti ant šilto pečiaus „zelikio“ ar krėsle prie besikūrenančios ugnelės, pasimėgaujant šilta žolynų arbata. Pirmame rąstinio namelio aukšte yra bendra pirmo aukšto erdvė: poilsio zona, virtuvės zona, pečius. O antrame aukšte (palėpėje) – dvigulė lova, dušo kambarys.
Apsistoję sodyboje, būsite atsiriboję ne tik nuo vienkiemio kaimynų, bet ir nuo telekomunikacijų, WiFi, kurie čia beveik nepasiekiami. Mėgaukitės miško ir pievų grožiu, klausykitės paukščių balsų ir stebėkite juos, vaikščiokite miško takais, ilsėkitės ir mylėkite gyvenimą

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page