Dzūkija

Lietuva

Palapinė

Ypatingai jaukus tipis ant Ūlos upės kranto

LapiTipis

Aprašymas

LapiTipio MISIJA – padėti žmonėms sugrįžti į vidinį balansą per atkurtą ryšį su gamta. Sukurti ugnelę, nuplauti visa kas nereikalinga upelėje, prisisotinti plaučius tyro oro, pėdomis pajusti žemės prisilietimą…
Tai ne tik unikali nakvynė ant Ūlos upės kranto – tai PATIRTIS, kuri sudrebins vidinių įsitikinimų sienas, kuri leis pajausti gamtos galią ir jos įtaką mūsų vidinei būsenai.

LapiTipis įsikūręs ant Ūlos upės kranto, o aplink supa gilūs Dzūkijos miškai, dar daugiau ežerų bei autentiškų Dzūkiškų kaimelių. Tai ideali vieta tiems, kas nori šiek tiek daugiau komforto stovyklaujant bei šiais laikais taip branginamų vertybių - privatumo ir tylos.

Šaltajam sezonui buvo padaryti ypatingi pakeitimai, kad čia būtų jauku ir gera.
Viduje pastatyta krosnelė, visas tipio perimetras išklotas vilnoniais kilimas.
Čia rasite šiltas pūkines antklodes bei vilnonius pledukus, tad net nakvojant čia vėsiu oru šilumos nepritrūks.

Atvykę čia nerasite nei WiFi nei elektros - leiskite sau totaliai atsijungti ir pailsėti nuo kasdienės rutinos. Beužmiegant girdėsite Ūlos upės tekėjimą, ugnelės rusenimą o paryčiais pabudins paukščių čiulbėjimas.

Šis tipis erdvus - jame įrengtos 4 miegamos vietos, tad jis tiks ne tik pasibuvimui dviese, bet ir nepamirštamam nuotykiui su šeima ar geriausiais draugais. Gamtos artumas leis pajusti laisvę, pokalbiai prie laužo sukurs ypatingą nuotaiką ir suartins, o su meile ir atida sukurtas interjeras apgaubs jaukumu.

Info atnaujinta:

11/8/22

Kuponą įsigyti čia

 

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.