top of page

Aukštaitija

Lietuva

Privatus namelis

Namelis ant kavelės prie tvenkinio žirgų ūkyje

Kalno namelis, Alantos žirgai

Aprašymas

Kalno namelis tai jaukus namelis keturiems asmenis įsikūręs sodyboje „Alantos žirgai“, joje be šio namelio čia dar yra poilsio namelis Tvenkinio vila, pušyno namelis bei upės namelis. Sodyboje taip pat veikia eko ūkis, čia auginami įvairūs gyvūnai - Angus galvijai, Žemaitukų žirgai ir mini poniukai, tad galima jais pasigrožėti ir pabendrauti.
Kalno namelis tiks ieškantiems ramaus poilsio dviese ar su šeima. Jis stovi vaizdingoje vietoje, ant kalnelio, tad nuo čia atsiveria gražūs gamtiški kraštovaizdžiai. Namelio terasoje galima grožėtis vaizdais skanauti ryto kavą ar leisti vakarus su knyga.

Namelis pritaikytas jaukiam ir komfortiškam poilsiu, jis tinkamas tiek trumpai tiek ir ilgesnei viešnagei. Jame yra 2 miegamosios erdvės, WC bei dušas, pasirūpinta patalyne, rankšluosčiais. Virtuvėje yra visi reikiami indai bei įrankiai gaminimui, taip pat ir indaplovė bei skalbimo mašina.
Patogiai galima gaminti tiek viduje, tiek ir lauke. Mėgstantiems gaminti lauke, čia rasite grilių su iešmais ir grotelėmis, pasirūpinta malkomis.
Namelyje taip pat gerai veikia wifi ryšys ir netgi yra projektorius, tad į šią vietą galima atvykti ir darbostogoms.
Dar viena namelio įdomybė, kurią galima išbandyti - pačiame namelio viduje yra įrengta infrapirtis.

Mėgstantys vandens pramogas čia irgi ras veiklos - šalia esančiame tvenkinyje galima žvejoti arba išsinuomojus valtį, ja pasiplaukioti. Netoli namelio yra įrengtas kubilas.
Apylinėse taip pat nemažai lankomų objektų - šalia yra Alantos dvaras, palaimintojo Teofiliaus Matulionio muziejus, restauruota viena iš 12 medinių žydų sinagogų ir dar daug kitų lankytinų objektų.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Kuponą įsigyti čia

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page