top of page

Žemaitija

Lietuva

Privatus namelis

Labai jaukus namelis dviems šalia tvenkinio

IKnamai - namelis AISTIS

Aprašymas

Dvivietis, jaukus namelis skirtas tikram, kokybiškam, romantiškam poilsiui dviese.  Namelis įkurtas greta privataus tvenkinio, su panoraminiu langu į gamtą bei terasa šalia, kurioje galėsite pasimėgauti ofūro vonia po atviru dangumi.

25 kvadratinių metrų erdvėje rasite viską ko gali prireikti komfortiškam poilsiui - dvigulė lova su vaizdu į gamtą, poilsio zona, virtuvės erdvė su reikiama įranga - kaitlentė, šaldytuvas, kavos aparatas, dušo ir wc kambarys.

Šis namelis įkurtas sodyboje „IK namai“. Joje be šio mažojo namelio dar yra ir didesnis draugų/šeimos namas skirtas apsistoti 6 asmenims. Abi poilsio vietos yra toli viena nuo kitos, jas skiria apie 120 metrų atstumas, medžiai ir sodas, tad kur akys mato būsite  vieni, privatumas garantuotas. 

Apie savo įkurtą vietą šeimininkai sako - „IKnamai tai nėra vien poilsio namelio nuoma, IKnamai – tai esame mes patys, tai yra mūsų namai Jums. Visus pasitinkame su šypsena ir labai tikimės, jog mūsų namai, laikinai tapę Jūsų namais, bus puiki vieta Jūsų kūnui ir protui pailsinti. Kviečiame atvykti ir išbandyti“ 

Rezervacija

Dovanų kuponas

Kuponą įsigyti čia

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page