top of page

Aukštaitija

Lietuva

Mobilus namelis

Šiaurietiško dizaino mobilus namelis - amfibija

Getrest SEALANDER

Aprašymas

SEALANDER - modernus ir lengvai prisitaikantis namelis ant ratų, kuris gali būti naudojamas tiek sausumoje, tiek vandenyje. Nerealios pramogos ir poilsis jūsų jau laukia, nes ši priekaba gali būti tempiama net ir su mažiausiu automobiliu, o ją įleidus į vandens telkinį ji tampa laivu, kuris išorinio variklio pagalba gali plaukti vandeniu.
Viduje yra integruoti du minkštasuoliai, taip pat reguliuojamas staliukas šešiems žmonėms. Vos per kelias sekundes ši erdvė gali virsti puikia lova poilsiui po žvaigždėmis, ar saulės vonioms. Taip pat čia rasite funkcionalią maisto gaminimo erdvę su dujine virykle, kriaukle ir šaldytuvu (šaldikliu). Mėgaudamiesi gamta taip pat galėsite lauke pasigaminti gardaus maisto grilyje.

Šis namelis ant ratų yra lengvas, labai manevringas, lengvai tempiamas mažų automobilių. Naudojant SEALANDER papildomos licencijos nei tempiant jį automobiliu (užtenka B kategorijos), nei plaukiant vandenyje nėra reikalingos.

Sulankstomas stogas gali būti atidengiamas 2/3 priekabos ilgio. Tai suteikia unikalią patirtį nevaržomai grožėtis aplinkui esančia gamta bei dangumi. Taip pat stogą galima uždengti ir mėgautis puikia ir jaukia atmosfera viduje, nepaisant oro sąlygų. Moderni vidaus apšvietimo sistema, bei puiki integruota garso sistema puikiai padės susikurti kokią tik norite nuotaiką ir atsipalaiduoti.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page