top of page

Dzūkija

Lietuva

Privatus namelis

A-frame tipo nameliai ramiam poilsiui

DOYOU PLACE

Aprašymas

DOYOU PLACE minimalistinės formos ir modernaus dizaino nameliai labai tiks estetikos mėgėjams. Lieto betono grindys, vientisa faneros apdaila bei stilingi baldai, o už langų – bekraščiai miškai. 8 ha teritorijoje įrengtos trys dvivietės buveinės. Atvykus čia laiką galima leisti ne tik besigrožint gamta būnant viduje, bet ir vaikštant miško takeliais. Šalia, prie ežero, įrengta sauna, tad vėsų rudens vakarą galėsite išbandyti ir šį malonumą. Čia pat gyvena ir vietos šeimininkai - Justė ir Kęstas, tad iškilus klausimams galėsite kreiptis į juos.

Nameliai įrengti minimalizmo principu. Rasite visko, ko reikia kokybiškam, bet daiktų neapkrautam buvimui. Kiekvienas jų turi atskirą dušą, tualetą, virtuvės zoną, patogią sofą, bei dvigulę lovą. Namelio centre įkomponuota nedidelė malkinė krosnelė, kuri neabejotinai suteiks jaukumo Jūsų viešnagei.

Šios vietos filosofija – ramus poilsis gamtoje, pasibuvimas dviese ar vienumoje, minimalizmas. Pasirinkus čia atvykti, vaikus ir augintinius teks palikti namuose. Tad jei savaitgalį norisi atitrūkti nuo rutinos ir pabėgus nuo išorinio pasaulio pabūti miškų apsuptyje „DOYOU PLACE“ – geras pasirinkimas.

Rezervacija

Dovanų kuponas

Contact

+370 682 89800

  • White Facebook Icon
  • Instagram

Instagram

Facebook

Bendraukime

Laukiame jūsų idėjų, klausimų, pasidalinimų

Darbo laikas: pirm.-penkt., 09.00-15.00 val.

bottom of page