top of page

Atidarytas „Paukščių namelis medyje“

Atnaujinta: 2021-04-27

 

„Paukščių namelis medyje“ atidarytas! Liepos pabaigoje vyko namelio atidarymo šventė.

Ši erdvė skirta atsikvėpti, nusiraminti ir pabūti arčiau gamtos ir paukščių. Namelis įkurtas vietoje tarp gamtos - Žuvinto biosferos rezervato prieigų ir žmonių - čia pat Verebiejų kaimelis.Paukščių namelis medyje

 

Paukščių namelis medyje įtvirtintas ant eglių ir liepų


Šventės metu su svečiais lankėmės Žuvinto biosferos rezervate, žirgyne „Žvirblio žirgas“, bei sodyboje „Praeities pavara“.


Pirmiausiai apsilankėme Žuvinto biosferos rezervate. Tai yra pati seniausia Lietuvos saugoma teritorija, ji įsteigta 1937 m. Čia aplankėme neseniai atnaujintą ekspziciją lankytojų centre, stebėjome paukščius, pasivaikščiojome pažintiniu taku.


Tai yra pati seniausia Lietuvos saugoma teritorija, ji įsteigta 1937 m.

Stebime Žuvinto biosferos rezervato paukščius


Vėliau apsilankėme Verebiejų kaime įsikūrusiame žirgyne „Žvirblio žirgas“. Čia susipažinome su mažais ir dideliais arkliukais. Sužinojome apie žirgų priežiūros bei fiziologines ypatybes. Taip pat visi norintieji turėjo galimybę ir pajodinėti.


Šventės dalyviai džiaugiasi žirgyno „Žvirblio Žirgas“ žirgu FaraduKita programos dalis vyko sodyboje „Praeities Pavara“. Čia svečiai klausėsi istorijų iš praeities bei galėjo išbandyti senovinę techniką.

Veiksmas sodyboje „Praeities pavara“Šventė prie namelio medyje

 

Paskutinis atidarymo šventės taškas žinoma buvo Paukščių namelis medyje! Čia bendravome su svečiais pristatėme namelį medyje ir jo nešamas idėja, džiaugėmės įgyvendintu projektu.

Vyksta „Paukščių namelio medyje“ pristatymas


Atidarymo šventės akimirkosVisiems dalyviai prie namelio įsiamžino bendrai nuotraukai

„Paukščių namelio medyje“ atidarymo šventės dalyviai.

2020m. liepos 25 d.


484 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page